Чому на аукціонах в ProZorro. Sale ліс-кругляк настільки популярний

Продаж лісу-кругляка в форматі аукціонів – це одне з нововведень в області аукціонів. До останнього було багато сумнівів в тому, чи будуть подібні лоти мати попит серед учасників.

Не дивлячись на ці сумніви, формат аукціоні позитивно позначився на ситуації з лісом на ринку. Відповідно, з’явилась величезна кількість учасників, що були реально зацікавлені в купівлі подібної сировини. Ви маєте можливість перейти за посиланням www.uub.com.ua/rus/prozorro/sale/derevina та впевнитися в цьому особисто.

Чому саме ліс-кругляк

Питання більш ніж важливе. Не секрет, що деревина – це один з головних ресурсів, що цікавий величезній кількості компаній. Є різні меблеві фабрики, пилорами та інші підприємства, де потрібна подібна сировина. Але, питання в тому, який сенс брати участь в аукціонах і купувати ліс саме у вигляді кругляка.

Саме питання полягає в тому, чи є сенс брати участь в такому аукціоні, щоб після нього витрачати час на те, щоб провести якісну обробку деревини, щоб її можна було використовувати в інших напрямках.

Насправді, відповідь більш ніж зрозуміла і є, як мінімум, декілька причин, чому люди купують деревину саму в форматі кругляка. Мова йде про такі моменти, як:

  • Вартість – враховуючи той момент, що мова йде про ту деревину, що не пройшла процес обробки, її вартість є значно нижчою, ніж матеріал, що пройшов стадію обробки та вже є готовим до використання;
  • Якість – учасник аукціону завжди має можливість отримати деревину, що лише нещодавно була заготовлена у вигляді кругляку. Відповідно, ви маєте змогу претендувати на матеріал високої якості;
  • Об’єми – беручи участь в таких лотах є можливість отримати серйозні об’єми деревини, взявши участь лише в одному аукціоні.

Це лише декілька причин, що вказують на позитивні сторони участь в аукціонах з продажу лісу-кругляку. Якщо ви серйозно націлені на те, щоб взяти участь в аукціоні через систему ProZorro. Sale, не забувайте знайти ще й акредитований електронний майданчик.

Це може бути сайт української універсальної біржі. Важливо нагадати, що знайти аукціон та взяти в них участь ви зможете, якщо перейдете за посиланням sale.uub.com.ua. Якщо мова йде про сайт uub.com.ua, то там аукціонів вже немає. Тому, потрібно брати всі ці моменти до уваги, щоб не мати додаткових проблем.

About the author