Продаж лісу-кругляку (Київ)

Українська універсальна біржа здійснює продаж лісу-кругляку у Києві. Здійснити покупку клієнт може з допомогою попередньої реєстрації на одному з сервісів УББ — акредитований онлайн-майданчик Прозоро Sale.

З 1 лютого 2020 року чинності набув законопроєкт, згідно якого Українська універсальна біржа має змогу здійснювати реалізацію лісу-кругляку. Такий рішення було у зв’язку зі зростанням нелегальних схем, махінацій, а також корумпованих «договорняків». Аби запобігти такому стрімкому зростанню і поширенню корупції, спеціалісти рекомендують використовувати онлайн-платформи на зразок Української універсальної біржі; на їхню думку, це зможе зробити процес продажу лісу-кругляку більш чистим і неупередженим, а також позбавить його від наявності нелегальних схем.

Вартість лісу-кругляку у якості онлайн-лота

Згідно Постанови Кабінету міністрів України «Про проведення електронних торгів з реалізації необробленої деревини» виокремлюється низка пунктів, що надають УУБ можливості надавати послуги з продажу лісу-кругляку. Ось деякі з них:

» На час реалізації експериментального проєкту державне підприємство «Прозорро.Продажі», що належить до сфери управління Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства, є відповідальним за забезпечення функціонування електронної торгової системи— Адміністратором торгової системи»;

» Дія експериментального проєкту поширюється на постійних лісокористувачів, чистий дохід яких за результатами 2018 року становив не менше 10 млн. гривень включно»;

«Учасники експериментального проекту відповідно до Порядку, затвердженого цією постановою, виставляють на електронні аукціони з продажу окремих партій необробленої деревини не менше ніж 25 відсотків щомісячних запланованих обсягів заготівлі необробленої деревини лотами, сформованими із деревини одного сортименту, в обсязі не менше ніж 150 куб. метрів або за стартовою ціною лота не менше ніж 200 тис. гривень.»

Законопроєкт також зобов’язує Міністерство енергетики та захисту довкілля поінформувати Кабмін про результати перших продажів, що проводяться у рамках експериментального проєкту до 15 лютого 2020 року. Зазначимо, що відомості про активних учасників онлайн-аукціону залишаються конфіденційними.

Перш ніж здійснити публікацію на Prozorro.Sale, організатор виконує добірку лотів, які будуть сформовані з деревини одного сортименту. Нові правила на онлайн-майданчику Української універсальної біржі диктують умови, за яких на продаж виставляється ліс, сформований у великі лоти з мінімальним бюджетом у двісті тисяч гривень, або ж розміром більше 150 м3. Влада планує зняти обмеження у майбутньому, але за умов допуску до торгів невеликих підприємств.

Щоб зареєструватися на Prozorro.Sale, вам необхідно зробити реєстраційний внесок, розміри якого можуть визначатися в залежності від стартової ціни лота, тому доцільно виокремити три варіанти внесків:

Перший — стартова ціна лота сягає не більше 300 тисяч гривень: 20 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян;

Другий — стартова ціна лота знаходиться у межах від 300 тис. гривень до одного мільйона: 30 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян;

Третій — стартова ціна лота становить більше 1 млн гривень: 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Купівля лісу-кругляк у Києві

Онлайн-майданчик для продажу Prozorro.Sale лише нещодавно зіткнувся з можливістю продажу лісу. Але наші експерти не можуть не відмітити факт того, що цей напрямок діяльності є доволі прибутковим. Загальні відомості у цифрах говорять про те, що лише за два місяці дії вдалося реалізувати деревину на суму 88 мільйонів гривень. Тому люди все дужче і дужче реєструються на sale.uub.com.ua.

Серед щасливчиків, що вже здійснили реалізації продукції є декілька підприємств:

ПП » Укрполітекс» — 21 перемога, сплачено 4,8 млн гривень;

ПрАт «Єврошпон-Смига» — 17 перемог, 5,2 мільйони до бюджету;

ТОВ «Галицька гуртівня» — 13 перемог на аукціонах, 2,9 мільйони до бюджету».

Ми зауважимо, що цей список продовжує рости з кожним користувачем, який реєструється на сайті. Знайти цікаве для себе, або ж почати користування послугами біржі ви можете за посиланням: https://sale.uub.com.ua/news/kupyty-lis-kruglyak-u-kyjevi-na-elektronnomu-majdanchyku-uub.

Пам’ятайте, що кращий спосіб виграти — це грати чесно. Обирайте Українську універсальну біржу та її сервіси — робіть крок назустріч новим перемогам і досягненням!

About the author