Система Прозорро для чесних та відкритих торгів

Для проведення державних закупівель в Україні, зниження рівня зловживань та корупції, використовується система Прозорро. Завдяки їй усі учасники торгів отримують рівні права. При цьому немає значення, велика це компанія чи дрібний підприємець. Отримати інформацію про те, як проводяться торги на майданчиках Prozorro можна за посиланням: sale.uub.com.ua

Що таке система Prozorro

Система державних тендерів сьогодні у всіх на слуху. Завдяки системі Прозоро з’явилась можливість її вдосконалити. Онлайн-аукціони дозволяють боротися з корупцією в Україні. Саме тому сьогодні майданчик система держзакупівель користується великою популярністю.

Перш ніж приймати участь в державних тендерах, необхідно зареєструватися в системі. Для цього необхідно заповнити анкету та створити свій особистий кабінет.

За участь у тендері потрібно буде заплатити. Причому сума залежить від самих торгів. На даному етапі плата за участь в торгах невелика, якщо порівнювати з іншими країнами. Як показує практика, для бізнесу це досить вигідно, так як дозволяє отримувати великі прибутки. Заплативши за участь в державних тендерах, фізична або юридична особа отримує доступ до інструментів, які допоможуть брати участь в торгах.

Відвідати акредитований електронний майданчик системі Прозорро може кожен. Спочатку сама платформа працювала в пілотному ріжемо. Тепер же вона пройшла дослідження та працює повноцінно. З 2016 року з моменту активного запровадження Prozorro реформа державних закупівель вийшла на новий рівень. Мета системи – зробити процес використання державних грошей чистим та прозорим. Саме тому портал отримав таку назву.

Як це працює

Система складається як з центральної бази даних, так і зі спеціальних майданчиків.

Побачити всю інформацію про тендери тепер можна на одному порталі. Також користувачі легко тут можуть ставити питання, консультанти майданчику дадуть відповідь на них.

Причому будь-який тендер сьогодні можна відстежити. Це дійсно зручно.

Переможець торгів визначається в системі автоматично. Саме тому можна не хвилюватися про різні неправомірні дії.

Через майданчики Прозорро здійснюються торги:

  1. державним майном;
  2. нерухомістю;
  3. земельними ділянками
  4. конфіскованим майном тощо.

Також на майданчиках здійснюється прозора торгівля нафтою, блакитним паливом, необробленою деревиною та іншими ресурсами. Докладніше за посиланням: https://sale.uub.com.ua/ru/filter/wood.

Для багатьох учасників аукціонів важливо, щоб вони проходили чесно та справедливо. Сьогодні системою Prozorro.Sale користуються підприємці, державні організації та інші фірми. Вона знайшла своїх користувачів та вивела всю систему державних закупівель на новий рівень. Головне – вона створила умови, за яких значно зменшився рівень зловживань та корупції.

About the author